BÜMED Xclusive ile 15% Restoran İndirimi

Kampanyaya BÜMED Xclusive kartınız ile katılmak için LEZZET yazıp 2273’e SMS gönderebilirsiniz.

 • Kampanyaya katılmak isteyen BÜMED Xclusive kredi kartına sahip müşterilerin ise LEZZET yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri restoran harcamalarından %15 indirim kazanılabilecek olup, her ay maksimum kazanılabilecek indirim tutarı 150 TL ile sınırlıdır.
 • Restoran harcamalarından indirim kazanılabilmesi için harcama yapılan üye işyerinin yemek sektöründe faaliyet göstermesi ve üye işyeri sektör kodunun yemek / restoran olması gerekmektedir.
 • Kampanya, Ekstre Sözüne Restoran İndirimi, Private ile %20 Restoran İndirimi ve Xclusive ile %15 Restoran İndirimi kampanyaları ile birleştirilemez olup, bu kampanyalara aynı zaman diliminde kayıt olunmamaktadır.
 • Kampanyaya dahil olan müşteriler sign-in oldukları tarihten itibaren 1 yıl boyunca indirim fırsatından yararlanmaya devam edecektir.
 • Kampanyadan sadece BÜMED Xclusive asıl kart sahipleri yararlanabilecek olup, ek kart, sanal kart ve ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Müşterilerin, kampanyadan çıkış yaparak tekrar kampanyaya kayıt olabilme hakkı 5 kere ile sınırlıdır.
 • Müşteri sign-in olduğu tarihten itibaren 1 aylık dönemler içerisinde en fazla 150 TL indirimden yararlanabilir.
 • Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda 0850 222 0 900 no’lu Telefon Bankacılığı’nı arayarak çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Burc Beach Girişi

BUMED Xclusive yaz kadar güzel! Bümed Xclusive asıl kredi kartınızla 1 Haziran – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında BURC Beach’te her ay haftasonları geçerli 2 adet ücretsiz giriş ayrıcalığından faydalanabilirsiniz!

 • BÜMED Xclusive asıl kredi kartınıza özel BURC Beach girişi 45 TL olarak ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında BURC Beach girişinde, BÜMED Xclusive asıl kredi kartınızla haftasonu yapılacak 2 adet giriş ücreti ödemesi, her bir giriş için 45 TL olmak üzere kartınıza iade edilecektir. 2 giriş karşılığı tutar olan 90TL aşıldığı durumda, her bir giriş 45TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında her ay maksimum kazanılabilecek iade tutarı 90 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan sadece BÜMED Xclusive asıl kart sahipleri yararlanabilecek olup; ek kart, sanal kart ve ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

BÜMED Xclusive ile BÜMED Aidatını Bedavaya Getirme

BÜMED Xclusive kredi kartınız ile BÜMED aidat ödemelerinizi bedavaya getirme ayrıcalığı!

QNB Finansbank POS’larından BÜMED aidat ödemenizi yapmanızın ardından telefonunuza gönderilecek SMS’te ya da slipte çıkan harcama sözü teklifini kabul ederek Hediye Para’ya dahil olabilir ve aidat ödemenizi Hediye Para ile bedavaya getirebilirsiniz.

Kullanılabilir Hediye Para’nızı öğrenmek için; HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e gönderebilirsiniz!

Limitinize bağlı olarak banka tarafından yapılacak değerlendirmeye göre 150TL’den 1.500 TL’ye kadar Hediye Para kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank POS’larından BÜMED aidat ödemenizi yapmanızın ardından telefonunuza gönderilecek SMS’te ya da slipte çıkan harcama sözü teklifini kabul ederek Hediye Para’ya dahil olabilir ve aidat ödemenizi Hediye Para ile bedavaya getirebilirsiniz.

Kullanılabilir Hediye Paranızı öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e göndermeniz yeterli.

150-500 TL arası teklif edilen Hediye Para için 12 ay, 500 TL üzerinde teklif edilen Hediye Para için 18 ay içerisinde harcama sözünüzü tamamlamanız gerekmektedir. Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı en fazla 150 TL’dir.

Kalan harcama sözünüzü, Internet Şube kanalından, ekstrelerinizden, ya da KALAN yazıp 2273’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Kredi kartınızdan kullandığınız nakit avans ve anında kredi işlemleri hariç tüm harcamalarınız alışveriş sözünüze dahil edilecektir.

Hediye Para kazandığınız alışverişinizin tamamını ya da bir kısmını iade etmeniz halinde, harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.

Belirtilen süre sonunda harcama sözünüzden eksik kalan kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

 • Kampanyaya, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren, limiti en az 1.875 TL olan BÜMED Xclusive kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için, işlem slibindeki kodu HP yazıp boşluk bırakarak 3 gün içinde 2273’e SMS göndererek ya da cep telefonuna gelen SMS’i aynı gün içinde HP yazıp bir boşluk bırakarak kartınson 4 hanesi ile cevaplayarak belirtilen tutar ve süre için harcama sözü verilmesi gerekmektedir.
 • Müşteri özelinde yapılacak değerlendirme doğrultusunda, yapılan alışverişin tümü ya da bir kısmı için Hediye Para teklif edilebilir. Her müşteriye bireysel kredi kartı limitinin maksimum %8’i kadar Hediye Para teklif edilecektir.
 • Katılım onayı sonrası Hediye Para tutarı tek çekim alışverişlerde ilgili kartın ilk ekstresinde, taksitli işlemlerde ise ilk ekstreden itibaren taksitler halinde iade edilecektir.
 • Bir müşteriye bir seferde teklif edilebilecek en fazla Hediye Para tutarı 1.500 TL olup, henüz bakiyesi kapatılmamış tüm Hediye Para kullanımlarının toplamı da bu tutarı aşamaz.
 • 500 TL’ye kadar olan Hediye Para tekliflerinde harcama sözü 12 ay için verilecek olup, 500 TL üzeri Hediye Para kullanımlarında 18 ay harcama taahhüdü alınacaktır.
 • Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstreye yansıtılacaktır.
 • Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı 150 TL ile sınırlıdır.
 • Verilen harcama sözü sadece yapılan alışverişleri kapsamakta olup; nakit avans ve anında kredi işlemleri harcama sözüne dahil edilmeyecektir.
 • Hediye Para kazanılan alışverişin tamamının ya da bir kısmının iadesi halinde, harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.
 • BÜMED Xclusive kredi kartı sahipleri, Hediye Para kullanımı karşılığı verilmiş olan harcama sözünün %95’ini gerçekleştirmiş olmaları halinde, 2. bir Hediye Para kullanım hakkı elde edebilir. Sunulan iki Hediye Para karşılığı verilen harcama sözlerinin tamamının yerine getirilmesi halinde, yeni bir Hediye Para teklif edilir, en fazla 2 açık Hediye Para kullanımı olacak şekilde Hediye Para fırsatından sürekli yararlanılabilir.
 • Ek kartlar Hediye Para kullanımı yapamaz ancak Hediye Para kullanımı yapılan asıl karta bağlı ek kartlarla yapılan harcamalar alışveriş sözüne sayılır.
 • Ticari kullanımlar Hediye Para'dan yararlanamaz yararlansa dahi Hediye Para tutarı geri alınır. Müşterinin kredi kartını sürekli olarak ve ticari amaçla kullanması yasak olup, bu şekildeki kullanımların olması halinde Müşteri Hediye Para'dan yararlanamayacaktır. Müşterinin kredi kartını bu şekilde kullanıldığının tespiti halinde Banka, kartı iptal etmeye, Hediye Para tutarını herhangi bir bildirim yapmaksızın geri almaya yetkilidir.
 • Harcama sözünüz devam ederken, ödemelerinizdeki düzensizlik sebebiyle kredi kartı limitinizin düşürülmesi ve harcama sözünüzden eksik bakiye kalması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi geri alınır.
 • ParaPuan kullanılarak gerçekleştirilen harcamalar üzerinden Hediye Para kullanımı gerçekleştirilemez.

BÜMED Üyesi Müşterilerimize Özel Ayrıcalıklarla Dolu Bir Dünya...

Özel Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ile birikimlerinizi değerlendirirken; size özel yatırım ürünleri sunan, aynı zamanda hayatın birçok alanında ayrıcalıklar tanıyan, avantajlarla dolu bir dünya QNB Finansbank Xclusive Bankacılık’ta sizi bekliyor.

BÜMED üyesi olduğunuz sürece;

 • Avantajlı İhtiyaç Kredisi Oranı: Size özel cazip faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı.
 • Avantajlı Konut Kredisi Oranı: Size özel faiz avantajı ile konut kredisi kullanma imkanı.
 • Avantajlı Mevduat Faizi: 50.000 – 1.000.000 TL arası 32-50 gün vadeli yeni mevduatınıza özel faiz oranı.
 • Kiralık Kasa İndirimi: Sene sonuna kadar yıllık olarak kiralanacak kasaların aidat ve depozito ücretlerinde verilecek 50% indirim oranı
 • Havale & EFT: QNB Finansbank Bireysel İnternet ve Cep Şubelerinden ücretsiz havale ve EFT yapma imkanı.
 • Size özel yıllık üyelik ücreti olmadan sahip olabileceğiniz BÜMED Xclusive/Xclusive kredi kartlarımızın sunduğu tüm ayrıcalıklar sizleri bekliyor!
 • Xclusive+ Tav Passport Kart: TAV Passport Kart ile anlaşmalı havalimanlarında; kartın açılış tarihinden itibaren 1 yıl süreyle kullanılmak üzere toplamda 8 günlük ücretsiz otopark, ayrıcalıklı uçuş işlemleri, 8 adet lounge girişi, 8 adet hızlı geçiş, birçok noktada ndirimli alışveriş gibi pek çok ayrıcalıktan yararlanabilecek; konforla geçecek her seyahatinizde kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Üstelik haklarınız bittiğinde kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz...*
 • Xclusive Seyahat ve Concierge Ekibi: Xclusive Bankacılık üyesi müşterilerimize özel bu hat ile uçak bileti, otel ve restoran rezervasyonu işlemlerinizi öncelikli olarak yapabilir, seyahat ve etkinlik bültenlerimizle sunacağımız ayrıcalıklı tekliflerden faydalanabilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken, dünyanın her yerinden 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 522 49 59 no’lu Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’nı aramak.**
 • Ücretsiz Kuru Temizleme: Anlaşmalı Dry Center’larda her ay bir defa belirli ürünlerde 2 parça kıyafetiniz için ücretsiz kuru temizleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik ücretsiz ürün uygulamasından yararlandıktan sonra alacağınız her kuru temizleme hizmetinde özel indirimler sizi bekliyor.***

*Hediye TAV Passport Kart’a sahip olabilmek için QNB Finansbank Xclusive+ müşterisi olmanız gerekmektedir. Xclusive+ müşterisi olmak için QNB Finansbank’taki 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 250.000 TL ve üzerinde olması ve Xclusive, Xclusive Doctors veya World Elite kredi kartlarından birine sahip olmanız gerekmektedir. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza Enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. Hediye TAV Passport Kart’ınıza tanımlı lounge girişi veya hızlı geçiş haklarınızdan en az birini tamamen kullanmanız durumunda SMS’le bilgi verilecek ve kartınızı teslim alırken verdiğiniz onay doğrultusunda 200 TL ücretli ek paketiniz TAV Passport Kart’ınıza tanımlanacaktır. Ek paket, kartınızın son kullanma tarihine kadar 2 lounge girişi ve 2 hızlı geçiş hakkı içermektedir. Kalan kullanım hakkı bilgisi, hizmet kullanımı sonrası kayıtlı telefonunuza SMS ile iletilecektir. Lounge girişi ve hızlı geçiş hizmetlerinden TAV Passport Kart üyeleri, yanlarında 1 misafir ve 0-18 yaş arası çocukları ile birlikte ücretsiz yararlanabilirler. Misafirin kullanım hakkı 1 olarak sayılacaktır.
**Xclusive Seyahat ve Concierge Hizmeti, QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş. ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Xclusive Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Xclusive Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 0216 522 49 59 no’lu Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’na iletilebilir. Xclusive Seyahat ve Concierge Hizmeti'nden yararlanabilmeniz için Xclusive Bankacılık üyesi olmanız yeterlidir. QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olabilmeniz için birikim ortalamanızın 100,000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza qnbfinansbankenpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
*** Ücretsiz kuru temizleme hizmeti İstanbul, Ankara, Adana, Aksaray, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Isparta, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Malatya, Mersin, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon’da geçerlidir. Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 11/04/2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank'ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.