Xclusive'in ayrıcalıklı dünyasında kuru temizlemede de avantajlısınız!

Xclusive kredi kartına sahip olduğunuz sürece, anlaşmalı Dry Center'larda her ay 2 parça kıyafetinizi ücretsiz, sonraki parçaları ise %25 indirimli temizletebilirsiniz. Üstelik İstanbul'da adrese teslim hizmeti ile evden dışarı adım atmanıza gerek kalmadan...

 • Ücretsiz kuru temizleme hizmetinden kimler faydalanabilir?

  Anlaşmalı Dry Center’larda bir takvim ayı içerisinde iki parça ücretsiz kuru temizleme hizmetinden Xclusive , Xclusive Doctors ve BÜMED Xclusive kredi kartı ve ek kart sahipleri Xclusive Bankacılık veya Özel Bankacılık üyesi olmaları* halinde yararlanabilmektedir.

  Ücretli Xclusive kredi kartı ve ek kartlarından birine sahip olan müşterilerimiz ise herhangi bir koşul olmaksızın ilgili ay içinde 2 parça ücretsiz kuru temizleme hizmetinden faydalanabilecektir.

  Üstelik Xclusive, Xclusive Doctors ve BÜMED Xclusive kart sahipleri her ay 2’den fazla kullanımları için %25 indirimden yararlanabilecektir.

 • Ücretsiz kuru temizleme hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

  İstanbul ili içerisinde adrese teslim ücretsiz 2 parça kuru temizleme hizmeti için resmi tatil ve pazar günleri hariç her gün 09.00 - 18.00 arası (0216) 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı'nı arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli!

  Diğer iller için Dry Center şubelerine ürünlerinizi teslim ederken Xclusive veya BÜMED Xclusive kartınızın yanınızda olması yeterlidir.

 • Ücretsiz kuru temizleme hizmeti hangi illerde geçerlidir?

  İstanbul ili içerisinde kıyafetleriniz, rezervasyon talebinizin hemen ertesi günü adresinizden teslim alınır. Teslim alındıktan 2 gün sonra temizlenmiş olarak teslim edilir. İstanbul dışında kuru temizleme hizmetinden Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon’da da faydalanabilirsiniz.

  Hizmet verilen tüm Dry Center şubeleri için lütfen tıklayınız.

QNB Finansbank Xclusive müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 100.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.000.000TL olması gereklidir. Xclusive Doctors kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir. BÜMED Xclusive kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 • Dry Center şubelerinde kredi kartınızdan sorgu amaçlı 0.01 TL ön provizyon alınacaktır. Ücretsiz kullanım hakkınız için de kartınızdan takip amaçlı 0.01 TL olmak üzere ön provizyon alınacaktır. Bu tutar kredi kartınıza yansımayacaktır.
 • Ücretsiz kuru temizleme ayda bir tek seferde teslim edilen iki parça ürün için geçerlidir.
 • Bir seferde tek parça ürün teslim etmeniz durumunda o ayki ücretsiz kullanım hakkınız sona ermiş olup, sonraki kullanımlarınızda Dry Center’ın kuru temizleme liste fiyatları üzerinden %25 indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Tek seferde iki üründen fazla olan siparişlerinizde ise, en düşük fiyatlı temizleme ücreti olan iki ürün ücretsiz temizlenecek olup bu iki ürün dışındaki ürünler için Dry Center’ın kuru temizleme liste fiyatları üzerinden %25’lik indirimden faydalanabilirsiniz.
 • İlgili ay için iki ücretsiz ürün uygulamasından yararlandıktan sonra, dilediğiniz sayıda ürünü, aylık kullanım sınırlaması bulunmadan %25 indirimli olarak temizletebilirsiniz.
 • Kuru temizleme hizmeti kapsamında kaban, pardesü ve palto dahil olmak üzere, 1 adet olan tekstil ürünleri tek parça olarak sayılmaktadır. Takım elbise 2 parça kabul edilmektedir.
 • Ev tekstil ürünleri, ipek takım, bayan tuvaletleri, gelinlik, smokin, kaz tüyü veya kuş tüyü montlar, kayak takımları, nubuk ürünler, güderi ürünler, napa ürünler, saten ve ipek kumaş özelliği olan ürünler, özel işlem gerektiren ürünler ve her türlü süet deri tekstil ürünleri ücretsiz ürün kapsamında değildir. Bu ürünler için ise Dry Center fiyat tarifesi üzerinden yine Xclusive üyelerine özel %25 indirimli olarak kuru temizleme hizmeti alınabilir.
 • Aylık ücretsiz kullanım hakkı bir sonraki aya devredilememektedir.
 • İstanbul ili içerisinde ücretsiz adrese teslim için (0216) 522 4959 no’lu Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’ndan mutlaka rezervasyon yapılması gerekmektedir. İstanbul dışındaki illerde ürün teslimatı sırasında müşterinin Xclusive, Xclusive Doctors, CardFinans Hemşire ve BÜMED Xclusive kartını ibraz etmesi gerekmektedir. Müşterinin Xclusive, Xclusive Doctors, CardFinans Hemşire ve BÜMED Xclusive kartı ibraz edemediği durumlarda ücretsiz kullanım yapılamayacaktır.
 • Xclusive, Xclusive Doctors, CardFinans Hemşire ve BÜMED Xclusive müşterilerine sunulan kuru temizleme hizmeti kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur.