Diyelim ki akşam aracınızla dışarı çıktınız fakat dönüşte aracınızı kullanmak istemiyorsunuz ya da kullanacak durumda değilsiniz. “Taksiye mi binsem?” diye düşünüyorsunuz ama bir yandan da aracınızı bulunduğu yerde bırakmak istemiyorsunuz.

İşte tam bu durum için bir çözümümüz var: Xclusive Motovale Hizmeti!

Motovale şoförünüz özel katlanabilir motosikletiyle bulunduğunuz yere gelir. Motosikletini katlayıp kılıfıyla birlikte aracınızın bagajına koyar, montunu çıkarır ve bir anda takım elbiseli şık bir şoföre dönüşür! Motovale şoförünüz sizi kendi aracınızla gitmek istediğiniz yere bırakırken, siz rahatlar ve özel şoför keyfini yaşarsınız.

Motovale hizmeti, Xclusive ve BÜMED Xclusive sahiplerine %50 indirim ayrıcalığıyla!

 • Motovale hizmetinden kimler faydalanabilir?

  Motovale hizmeti Xclusive ve BÜMED Xclusive sahiplerine %50 indirim ayrıcalığıyla sunulmaktadır. Xclusive ve BÜMED Xclusive kredi kartı ve ek kart sahipleri Xclusive Bankacılık veya Özel Bankacılık üyesi olmaları* halinde Motovale Hizmeti’nden faydalanabilirler.

  Ücretli Xclusive kredi kart ve ek kartlarından birine sahip olan müşterilerimiz ise bu hizmetten herhangi bir koşul olmaksızın faydalanabilirler.

 • Motovale hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

  Motovale hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken hafta içi 17:00-00:00, hafta sonları ise 17:00-02:00 saatleri arasında 0216 522 49 59 no’lu Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’nı aramak ve bu özel hizmetten yararlanmak istediğiniz saatten en az 2 saat önce rezervasyon yaptırmak!

  Hizmet saatleri belirtilen rezervasyon saatlerinin dışında da olabilir.

 • Motovale hizmeti hangi illerde geçerlidir?

  Motovale hizmeti sadece İstanbul ili içerisinde geçerlidir.

  Motovale İstanbul fiyat tarifesi için tıklayın.

QNB Finansbank Xclusive müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 100.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.000.000TL olması gereklidir. Xclusive Doctors kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir. BÜMED Xclusive kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 • Motovale rezervasyon değişiklik veya iptali için en az 1 saat önceden 0216 522 49 59 no’lu Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı aranmalıdır.
 • Xclusive ve BÜMED Xclusive sahiplerine Motovale liste fiyatı üzerinden %50 indirim uygulanmakta olup, indirimli ücret ay sonunda kredi kartınıza yansıtılacaktır.
 • Güzergâh değişikliği yapmak veya iki nokta arasında başka bir adrese uğranmak istenirse bu bilgi rezervasyon yaptırırken belirtilmelidir.
 • Motovale hizmetinden yararlanmak için hafta içi 17:00-00, hafta sonu ise 17:00-02:00 saatleri arasında hizmetten yararlanmak için kullanımdan en az 2 saat önce rezervasyon yaptırılmalıdır.
 • Motovale hizmeti İstanbul'da sunulmaktadır.
 • Motovale'nin bekleme ücreti her 15 dakika için 12 TL olarak hesaplanır. Rezervasyon değişikliği veya iptali, hizmetin alınacağı saatten en az 1 saat önce 0216 522 49 59 no’lu Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’na bildirilmelidir. Bilgi verilmemesi halinde Motovale tarafından 70 TL bildirimsiz iptal bedeli kesilecektir.
 • Müşterinin beklediği ve motovalenin hizmet saatinde gelmediği durumlarda, ilk 15 dakika ücretsizdir; ardından her 15 dakika için 10 TL indirim yapılır.
 • Motovale firmasının yoğunluk veya başka bir sebeple hizmet veremediği durumlarda QNB Finansbank sorumlu değildir.
 • Xclusive ve BÜMED Xclusive müşterilerine sunulan motovale hizmeti kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur.