Xclusive Bankacılık müşterilerine özel Xclusive Seyahat ve Concierge Ekibi* ile Ayrıcalıklar Sizi Bekliyor!

Xclusive Bankacılık müşterilerine özel Xclusive Seyahat ve Concierge Ekibi, hayatınıza keyif, kolaylık ve ayrıcalık katmak için her zaman yanınızda. Xclusive Seyahat ve Concierge Ekibi’nin size sunduğu ayrıcalık ve kolaylıklar arasında, dünyanın her yerinden 7/24 uçak, otel ve transfer rezervasyonu yapabilmekten hediye ve çiçek gönderimine, katılmak istediğiniz etkinliklerin bilet satın alımından, size ve isteklerinize özel kişisel seyahat tasarımına dek varan, hayallerinizin ötesinde hizmetler bulunuyor.

Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak için tek yapmanız gereken 0216 522 49 59 no’lu Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’nı aramak.

*Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmalan tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank'ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalannın verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hatta iletilebilir.

QNB Finansbank Xclusive müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 100.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.000.000TL olması gereklidir. Xclusive Doctors kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir. BÜMED Xclusive kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza qnbfinansbankenpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

  • QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
  • Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’na iletilebilir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Xclusive Seyahat ve Concierge Ekibi tarafından sunulan seyahat ve concierge hizmetlerinden Xclusive Bankacılık ve Özel Bankacılık üyesi müşterilerimiz faydalanabilir.