Size özel bir müşteri ilişkileri yöneticisi, size özel bir hizmet hattı ve size özel bir asistan... Dileyin bizden ne dilerseniz!

Size Özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Xclusive Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ile şubelerimizde bulunan size özel Xclusive odalarda bankacılık işlemleriniz hakkında her türlü sorunuza yanıt alarak en doğru şekilde ilgilendirilip, her türlü bankacılık hizmetini gizlilik ve güven içerisinde yürütebileceğiniz, kendisinden genel olarak piyasa gelişmeleri ve beklentileri hakkında bilgi alabileceğiniz Xclusive bir dünyanın keyfini çıkarın.

Şubelerimizde ihtiyaç ve tercihlerinizi bilen bir Müşteri İlişkileri Yöneticisi’nin sıcak gülümsemesi ile karşılanacak, kendinizi evinizdeki kadar rahat ve güvende hissedeceksiniz.

Size Özel Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı

Çağrı Merkezi’mizi her aradığınızda sizi tanıyan özel temsilciniz tarafından karşılandığınızı düşünün.

Size özel Xclusive Müşteri İlişkileri Temsilcinizin, bankacılık deneyimi sayesinde finansal işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğini ve Xclusive dünyasındaki özel hizmetlere ulaşmanızı sağladığını...

Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı'nı her aradığınızda size özel işlem limitlerinden yararlanacak, hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfini çıkaracaksınız.

Xclusive Müşteri İlişkileri Temsilciniz telefondaki sağ kolunuz olacak.

İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube'den Ücretsiz EFT

Xclusive Bankacılık müşterisi olduğunuz sürece Bireysel İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm EFT işlemleri sizin için ücretsiz.

ATM’de Yüksek Para Çekme Limiti ve Tek Nokta ATM'lerinden Ücretsiz Para Çekebilme

Xclusive Bankacılık müşterimiz olduğunuz sürece, QNB Finansbank ATM'lerinden günlük 5.000 TL tutarında nakit çekebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Ayrıca para çekmeye ihtiyacınız olduğunda ve çevrenizde QNB Finansbank ATM'si bulamadığınızda, Tek Nokta ATM'lerinden ücretsiz para çekebilirsiniz.

Ücretsiz Kiralık Kasa

Şimdi yatırımlarınızın her anlamıyla güvenli ellerde olmasının rahatlığını gerçekten yaşayacaksınız.

Xclusive Bankacılık üyelerine kiralık kasalarımız yıllık kullanımlarınızda ilk 2 ay ücretsiz, geri kalan aylarda %25 indirimli.

Finans Invest Aracılığıyla Pay Senedi Alım Satım İşlemleri

Xclusive Bankacılık müşterilerimiz kendilerine özel, Finans Invest’te bulunan hesaplarından gerçekleştirecekleri tüm pay senedi alım ve satım işlemlerinde tahsil edilecek perakende komisyon oranında cazip fiyat avantajlarından faydalanabilmektedir.

Nakit Transferi Hizmeti

Birikimlerinizi transfer ederken yüksek EFT ücreti ödemek zorunda olmadığınızı ya da yanınızda nakit taşıma riski yaşamadığınızı düşünün. Nakit birikimlerinizi kurşun geçirmez zırhlı araç ve özel güvenlik eşliğinde, başka bankalardan QNB Finansbank’a transfer ettirebilirsiniz. Üstelik, bu hizmetten yararlanabilmeniz için Xclusive Bankacılık müşterimiz olmanız yeterlidir.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul yatırımları konusundaki sorularınız ve ihtiyaçlarınız ERA Real Estate Türkiye’nin gayrimenkul danışmanlığı hizmeti ile çözüm buluyor!

QNB Finansbank Xclusive üyelerine özel iş birliği yaptığımız ERA Türkiye’nin gayrimenkul danışmanlığı hizmeti ile gayrimenkul yatırımı konusunda aklınızda soru işareti kalmasın! Uzman iş ortağımız ERA Türkiye aracılığıyla gayrimenkul danışmanlık hizmetinden yararlanabilir ve geleceğe güvenle yatırım yapabilirsiniz.

Üstelik ERA Türkiye’den gayrimenkul alım/satım hizmet bedelinde %50 indirim ayrıcalığı Xclusive üyelerimizi bekliyor!

Xclusive Maç Bileti Hizmeti

Xclusive Maç Bileti hizmeti ile 4 büyüklerin heyecanına ortak olun!

Xclusive Maç Bileti hizmeti ile tuttuğunuz takımın maçlarını VIP koltuklarda ücretsiz olarak izleme şansına sahip olabilirsiniz.

  • Xclusive Maç Bileti Hizmeti’nden kimler faydalanabilir?

    Xclusive Maç Bileti hizmetimizden, Xclusive Bankacılık veya Özel Bankacılık* üyesi olan müşterilerimiz başka bir koşul aranmaksızın 1 takvim yılı içerisinde maç sezonu boyunca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

  • Xclusive Maç Bileti Hizmeti’nden nasıl faydalanabilirim?

    Xclusive Bankacılık veya Özel Bankacılık* üyesi müşterilerimiz tuttukları takımın maçını VIP koltuklarda ücretsiz izleme şansına sahip olmak için, şubenizdeki Xclusive Müşteri İlişkileri Yöneticinizle ya da Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’mız ile irtibata geçerek taleplerini iletebilirler.

QNB Finansbank Xclusive müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 100.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.000.000TL olması gereklidir. Xclusive Doctors kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir. BÜMED Xclusive kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.