Size özel bir müşteri ilişkileri yöneticisi, size özel bir hizmet hattı ve size özel bir asistan... Xclusive ile hayatta bir adım öndesiniz!

Size Özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Çağrı Merkezimizi her aradığınızda sizi tanıyan özel müşteri temsilciniz tarafından karşılanırsınız. Size özel Xclusive Müşteri İlişkileri Temsilciniz, bankacılık deneyimi sayesinde finansal işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirir ve Xclusive dünyasındaki özel hizmetlere ulaşmanızı sağlar. Size hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfini çıkarmak kalır.

Xclusive Müşteri İlişkileri Temsilcisi'ne ulaşmak için 0 216 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı'nı aramanız yeterli.

Size Özel Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı

Bundan böyle çağrı merkezini ne zaman ararsanız arayın size özel bir asistan tarafından karşılanacaksınız. Asistanınız bankacılık deneyimiyle tüm finansal işlemlerinizi bir çırpıda gerçekleştirecek, Xclusive dünyasının özel hizmetlerine ulaşmanızı sağlayacak.

Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı'nı aradığınızda her zaman size özel bir asistanın varlığını bilmenin güveni, hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfi ve size özel işlem limitleri...

Önceliklerinizin önceliklerimiz olduğunu söylemiş miydik?

Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı
0216 522 4959

İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube'den Ücretsiz EFT

İnternet ve Cep Şubemizden EFT işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz!

ATM’de Yüksek Para Çekme Limiti ve Tek Nokta ATM'lerinden Ücretsiz İşlem Ayrıcalığı

QNB Finansbank ATM'lerinden günlük 5,000 TL tutarında nakit çekebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Ayrıca para çekmeye,hesaba para yatırmaya ve bakiye sorgulamaya ihtiyacınız olduğunda ve çevrenizde QNB Finansbank ATM'si bulamadığınızda, Tek Nokta ATM'lerinden komisyon ödemeden bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimli Kiralık Kasa

Şimdi yatırımlarınızın her anlamıyla güvenli ellerde olmasının rahatlığını gerçekten yaşayacaksınız.

Kiralık kasa aidatında yıllık kullanımlarınızda %35 indirim ve depozito ücretinde %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirimli kiralık kasa hizmetinden yararlanabilmek için Xclusive Bankacılık üyesi olmanız yeterlidir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Finans Invest Aracılığıyla Pay Senedi Alım Satım İşlemleri

QNB Finansinvest’te bulunan hesaplarınızdan gerçekleştireceğiniz tüm pay senedi alım ve satım işlemlerinde cazip komisyon oranlarından faydalanabilirsiniz.

Nakit Transferi Hizmeti

Nakit birikimlerinizi kurşun geçirmez zırhlı araç ve özel güvenlik eşliğinde diğer bankalardan QNB Finansbank'a transfer edebilecek, üstelik bu hizmetten indirimli olarak yararlanabileceksiniz.

Bu hizmetin size sunduğu indirim avantajlarından yararlanabilmek için Xclusive Kredi Kartı'na sahip olmanız ya da başvuruda bulunmuş olmanız bizim için yeterli.

QNB Finansbank Xclusive müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 100.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.000.000TL olması gereklidir. Xclusive Doctors kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir. BÜMED Xclusive kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.