Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası

Xclusive Bankacılık müşterilerimiz 2018 sonuna kadar Xclusive ayrıcalıklar dünyasına arkadaşlarını davet ederek yurt dışı seyahatinden Iphone 8’e birbirinden değerli ödüllere sahip oluyor.

Xclusive Bankacılık Üyesi Yapılan Arkadaş Adedi Ödül Alternatifleri*
2 400 TL değerinde Xclusive Hediye Çeki
400 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Kindle Newtouch
5 1.000 TL değerinde Xclusive Hediye Çeki
1.000 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Apple Watch
10 3500 TL değerinde Xclusive Hediye Çeki
3500 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Iphone 8 (32 GB)
Ipad Pro (12,9 inch)
15 15.000 TL değerinde Xclusive Hediye Çeki
15.000 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
15.000 TL değerinde Yurt dışı Seyahati Hediye Çeki

*Xclusive müşterilerimiz, önerecekleri ve kampanya koşulunu sağlayan müşterilerin adedine göre kampanya kapsamında sunulan ödüllerden birini seçmeye hak kazanır. Ödülün kazanılabilmesi için öneren kişinin QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olması ve ödül teslim tarihinde Bankamızdaki toplam birikim tutarının kampanyaya katılım tarihinden (ilk müşteri önerisinin yapılma tarihi) bu yana %10’dan fazla azalma göstermemesi, önerilen kişinin 3 ay boyunca 100.000 TL ve üzeri birikimini bankamızda bulundurarak QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olarak kalma şartı aranacaktır. Seçilen ödül hem öneren hem de önerilen kişinin kampanya şartlarını yerine getirmesini takiben teslim edilecektir. Xclusive Bankacılık üyesi olunabilmesi için Bankamızda bir takvim ayı birikim ortalamasının 100.000 TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamasına enpara.com'daki birikimler dahil edilmemektedir. Arkadaşınızı önermek için Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilir veya Xclusive Müşteri İlişkileri Yöneticinizle irtibata geçebilirsiniz.

 • 1 Ocak 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank’ın halihazırda Xclusive Bankacılık müşterisi olan veya kampanya tarihleri içerisinde QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olacak kişiler arkadaşlarını önererek kampanyaya katılabilirler.
 • QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olmak için Bankamızda bir takvim ayı birikim ortalamasının 100.000 TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamasına enpara.com'daki birikimler dahil edilmemektedir.
 • Arkadaşını öneren müşterilerin kampanya kapsamında sunulan ödüllerden faydalanabilmeleri için, kampanya tarihleri arasında önermiş oldukları arkadaşlarının, önerinin yapıldığı tarihten önce Banka’nın mevcut Xclusive Bankacılık müşterisi olmamaları (yeni müşteri olmaları) ve Xclusive Bankacılık üyesi olunduktan sonra 3 ay boyunca 100.000 TL ve üzeri birikimini bankamızda bulundurarak QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olarak kalmaları gerekmektedir. (Daha önceki yıllarda Xclusive Bankacılık üyesi olmuş ancak daha sonra Xclusive Bankacılık dünyasından ayrılmış olan eski müşterilerimiz de önerinin yapıldığı tarihte eğer Xclusive Bankacılık/Özel Bankacılık müşterisi değilse önerilebilir.)
 • Kampanya tarihleri arasında, arkadaşlarını önererek kampanyaya katılan QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterilerinin, kampanya süresince Bankamızdaki toplam birikim tutarının %10’dan fazla azalma göstermemesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye çeki kullanımlarında kullanılmayan tutarın nakit iadesi veya ederinde hediye çeki verilmez. Hediye çekinin değerinin üzerindeki alışverişlerde fark müşteri tarafından ödenir.
 • Kampanya kapsamında 2 tür Xclusive Hediye çeki sunulmaktadır. Müşterimizin tercihine göre Xclusive Universal hediye çeki veya Xclusive Fashion hediye çeki seçilebilecektir.
 • Xclusive Universal hediye çeki Ticket Compliments Universal işbirliği ile sunulmakta ve 2.000’i aşkın mağazada birçok markanın(Ariş, Atelier Rebul, Bigg Shop, Bimeks, Boyner, Enterprise Rent a Car, Tefal, Tepe Home, YKM) %18 KDV’li elektronik, beyaz eşya, sofra dünyası, mutfak gereçleri, küçük ev aletleri, dekorasyon, mobilya, kozmetik ve anne/bebek ürünleri alışverişlerinde kullanılabilecektir. Kuponlar teslim edildikten sonra 1 yıl süreyle kullanılabilecektir.
  Güncel mağaza listesi için tıklayın.
 • Xclusive Fashion hediye çeki ise Ticket Compliments Fashion işbirliği ile sunulmakta ve kuponlarınızı birçok markanın (Altınyıldız, Beta, Beymen Business, Boyner, Damat-Tween, D’S Damat, Divarese, Erbil Süel, Fabrika, FTS 64, JAG Club, Mudo City, Mudo Collection, Mandarina Duck, Network, QUE, YKM) 400’ü aşkın mağazasında, %8 KDV’li giyim, ayakkabı aksesuar alışverişlerinde kullanılabilecektir.
  Güncel mağaza listesi için tıklayın.

EF Dil Okulları İndirimi

Dil eğitimini kültürel değişim, akademik başarı ve eğitsel gezilerle birleştirmek ister misiniz?

EF Dil Okulları, 46 şehirdeki tam akredite okullarında İngilizce veya yaygın konuşulan diğer 6 dilden biriyle dünyayla iletişim kurulmasını sağlıyor. Xclusive ve Özel Bankacılık müşterilerimiz ve birinci derece yakınları EF Dil Okulları ile yapacakları seyahatlerde %20’ye varan indirimlerle eğitim hayatında da bir adım öne geçiyor!

EF Dil Okulları indiriminden kimler faydalanabilir?

EF Dil Okulları indiriminden Xclusive, Xclusive Doctors ve BÜMED Xclusive kredi kartı sahipleri başka bir koşul aranmaksızın yararlanabiliyor.

EF Dil Okulları indiriminden nasıl faydalanabilirim?

Tek yapmanız gereken, (0216) 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak talebinizi iletmek.

Rezervasyon
 • EF Dil Okulları’nın Xclusive ve Özel Bankacılık müşterilerimize özel sunduğu indirimlerden faydalanmak için tek yapmanız gereken haftanın 7 günü, 09.00-23.00 saatleri arasında Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’nı (0216 522 49 59) arayarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.
 • Talebinizin alınmasının ardından onayınız dahilinde iletişim bilgileriniz EF ile paylaşılacaktır. Ardından EF sizinle iletişime geçecek ve görüşmeniz planlanacaktır.
İndirimler
 • EF Dil Okulları’nın belirlediği programlarda maksimum indirim tutarı 2000 USD olacak şekilde;
 • 25 yaş ve üstü yetişkinler ve yöneticiler için:
  30 Eylül 2018 tarihine kadar seyahat edilmesi şartıyla %20 indirim
 • Üniversite öğrencileri için (18-24 yaş) 3-6-9 aylık uzun dönem programlarda:
  30 Eylül 2018 tarihine kadar seyahat edilmesi şartıyla Manchester, Eastbourne, Boston, Santa Barbara programlarında %20 indirim
 • Genç yaştaki öğrenciler (minimum 13 yaş) için:
  30 Eylül 2018 tarihine kadar seyahat edilmesi şartıyla New York ve Boston programlarında %15 indirim

Başvurular seyahat tarihinden en az 1 ay önce yapılmalıdır. Bu süre vize ve hazırlık süreçleri her müşteri için farklı olabileceğinden değişiklik gösterebilmektedir. EF ile yaptığınız görüşme sırasında son seyahat tarihini aşıp aşmayacağınız kendileri tarafından teyit edilecektir.

Xclusive ve Özel Bankacılık müşterilerine sunulan EF Dil Okulları eğitim hizmetleri kapsamında doğan tüm sorumluluklar ilgili firmaya (EF Lisan Eğitim Müşavirlik LTD. ŞTİ.) ait olacak olup, QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. EF Dil Okulları eğitim hizmetleri hakkında her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmeti veren firma’ya (EF Lisan Eğitim Müşavirlik LTD. ŞTİ.) 0850 202 10 00 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.

Genel Şartlar
 • EF Dil Okulları ve Xclusive işbirliği ile sunulan kampanyamızdan Xclusive ve Özel Bankacılık müşterileri ve birinci derece yakınları (anne, baba, eş ve çocuk) faydalanabilir.
 • Her Xclusive ve Özel Bankacılık müşterisi her bir paket için en fazla bir kez indirimden faydalanabilir. Bir paket dahilinde birden fazla indirim birleştirilemez. Ancak birden fazla paket satın alınması durumunda sağlanan indirim tüm paketlerde geçerlidir, her paket için ayrı ayrı indirim alabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında yararlanılabilecek maksimum indirim tutarı 2000 USD’dir.
 • EF Dil Okulları kampanyası kapsamında alınan hizmetin kusurlu veya eksik olması veya EF ile müşteri arasındaki herhangi bir anlaşmazlık durumunda QNB Finansbank A.Ş. hiç bir hukuki sorumluluğu kabul etmez.