Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası

Xclusive Bankacılık müşterilerimiz 2018 sonuna kadar Xclusive ayrıcalıklar dünyasına arkadaşlarını davet ederek yurt dışı seyahatinden Iphone 8’e birbirinden değerli ödüllere sahip oluyor.

Xclusive Bankacılık Üyesi Yapılan Arkadaş Adedi Ödül Alternatifleri*
2 400 TL değerinde Xclusive Hediye Çeki
400 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Kindle Newtouch
5 1.000 TL değerinde Xclusive Hediye Çeki
1.000 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Apple Watch
10 3500 TL değerinde Xclusive Hediye Çeki
3500 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Iphone 8 (32 GB)
Ipad Pro (12,9 inch)
15 15.000 TL değerinde Xclusive Hediye Çeki
15.000 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
15.000 TL değerinde Yurt dışı Seyahati Hediye Çeki

*Xclusive müşterilerimiz, önerecekleri ve kampanya koşulunu sağlayan müşterilerin adedine göre kampanya kapsamında sunulan ödüllerden birini seçmeye hak kazanır. Ödülün kazanılabilmesi için öneren kişinin QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olması ve ödül teslim tarihinde Bankamızdaki toplam birikim tutarının kampanyaya katılım tarihinden (ilk müşteri önerisinin yapılma tarihi) bu yana %10’dan fazla azalma göstermemesi, önerilen kişinin 3 ay boyunca 100.000 TL ve üzeri birikimini bankamızda bulundurarak QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olarak kalma şartı aranacaktır. Seçilen ödül hem öneren hem de önerilen kişinin kampanya şartlarını yerine getirmesini takiben teslim edilecektir. Xclusive Bankacılık üyesi olunabilmesi için Bankamızda bir takvim ayı birikim ortalamasının 100.000 TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamasına enpara.com'daki birikimler dahil edilmemektedir. Arkadaşınızı önermek için Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilir veya Xclusive Müşteri İlişkileri Yöneticinizle irtibata geçebilirsiniz.

 • 1 Ocak 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank’ın halihazırda Xclusive Bankacılık müşterisi olan veya kampanya tarihleri içerisinde QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olacak kişiler arkadaşlarını önererek kampanyaya katılabilirler.
 • QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olmak için Bankamızda bir takvim ayı birikim ortalamasının 100.000 TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamasına enpara.com'daki birikimler dahil edilmemektedir.
 • Arkadaşını öneren müşterilerin kampanya kapsamında sunulan ödüllerden faydalanabilmeleri için, kampanya tarihleri arasında önermiş oldukları arkadaşlarının, önerinin yapıldığı tarihten önce Banka’nın mevcut Xclusive Bankacılık müşterisi olmamaları (yeni müşteri olmaları) ve Xclusive Bankacılık üyesi olunduktan sonra 3 ay boyunca 100.000 TL ve üzeri birikimini bankamızda bulundurarak QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olarak kalmaları gerekmektedir. (Daha önceki yıllarda Xclusive Bankacılık üyesi olmuş ancak daha sonra Xclusive Bankacılık dünyasından ayrılmış olan eski müşterilerimiz de önerinin yapıldığı tarihte eğer Xclusive Bankacılık/Özel Bankacılık müşterisi değilse önerilebilir.)
 • Kampanya tarihleri arasında, arkadaşlarını önererek kampanyaya katılan QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterilerinin, kampanya süresince Bankamızdaki toplam birikim tutarının %10’dan fazla azalma göstermemesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye çeki kullanımlarında kullanılmayan tutarın nakit iadesi veya ederinde hediye çeki verilmez. Hediye çekinin değerinin üzerindeki alışverişlerde fark müşteri tarafından ödenir.
 • Kampanya kapsamında 2 tür Xclusive Hediye çeki sunulmaktadır. Müşterimizin tercihine göre Xclusive Universal hediye çeki veya Xclusive Fashion hediye çeki seçilebilecektir.
 • Xclusive Universal hediye çeki Ticket Compliments Universal işbirliği ile sunulmakta ve 2.000’i aşkın mağazada birçok markanın(Ariş, Atelier Rebul, Bigg Shop, Bimeks, Boyner, Enterprise Rent a Car, Tefal, Tepe Home, YKM) %18 KDV’li elektronik, beyaz eşya, sofra dünyası, mutfak gereçleri, küçük ev aletleri, dekorasyon, mobilya, kozmetik ve anne/bebek ürünleri alışverişlerinde kullanılabilecektir. Kuponlar teslim edildikten sonra 1 yıl süreyle kullanılabilecektir.
  Güncel mağaza listesi için tıklayın.
 • Xclusive Fashion hediye çeki ise Ticket Compliments Fashion işbirliği ile sunulmakta ve kuponlarınızı birçok markanın (Altınyıldız, Beta, Beymen Business, Boyner, Damat-Tween, D’S Damat, Divarese, Erbil Süel, Fabrika, FTS 64, JAG Club, Mudo City, Mudo Collection, Mandarina Duck, Network, QUE, YKM) 400’ü aşkın mağazasında, %8 KDV’li giyim, ayakkabı aksesuar alışverişlerinde kullanılabilecektir.
  Güncel mağaza listesi için tıklayın.

Xclusive Maç Bileti Hizmeti

Xclusive Maç Bileti hizmeti ile 4 büyüklerin heyecanına ortak olun!

Xclusive Maç Bileti hizmeti ile tuttuğunuz takımın maçlarını VIP koltuklarda ücretsiz olarak izleme şansına sahip olabilirsiniz.

 • Xclusive Maç Bileti Hizmeti’nden kimler faydalanabilir?

  Xclusive Maç Bileti hizmetimizden, Xclusive Bankacılık veya Özel Bankacılık üyesi olan müşterilerimiz başka bir koşul aranmaksızın 1 takvim yılı içerisinde maç sezonu boyunca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

 • Xclusive Maç Bileti Hizmeti’nden nasıl faydalanabilirim?

  Xclusive Bankacılık veya Özel Bankacılık üyesi müşterilerimiz tuttukları takımın maçını VIP koltuklarda ücretsiz izleme şansına sahip olmak için Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı’mız ile irtibata geçerek taleplerini iletebilirler.


QNB Finansbank Xclusive müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 100.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.000.000TL olması gereklidir. Xclusive Doctors kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir. BÜMED Xclusive kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.