Xclusive

Xclusive

Xclusive ile herkesten daha özelsiniz. Hayatın birçok anında yanınızda olacak hizmetler size bir telefon kadar yakın.

Ayrıcalıklı Hizmetler

Tüm Restoranlarda 15% İndirim, Xclusive ile özel şoförlü araç, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme, İstanbul havalimanları’nda duty free’de alışverişlerinde 4 taksit ve uçak bileti alımlarında 4 kat değerli ParaPuan gibi birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Kimler İçin?

Xclusive’in ayrıcalıklı dünyasına adım atarak kendilerini herkesten daha özel hissetmek isteyenler için Xclusive ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen müşterilerimiz 200 TL yıllık üyelik ücreti* ödeyerek Xclusive dünyasına katılabilirler.

*QNB Finansbank'ta aylık birikim ortalaması 100.000 TL üzerinde olan müşterilerimiz yıllık üyelik ücreti ödemezler. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB Finansbank koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda müşterilerimize bilgi verilecektir.

Xclusive Doctors

Xclusive Doctors

Bir doktorun belki de sahip olduğu en değerli şey zaman... Xclusive Doctors ile her ayrıntısı incelikle düşünülmüş, her anın en verimli şekilde değerlendirildiği size özel bir hayat tasarlayabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Hizmetler

Xclusive Doctors ile özel şoförlü araç*, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme*, Xclusive ile tıp kütüphanesi*, İstanbul havalimanı duty free alışverişlerinde 4 taksit ve uçak bileti alımlarında 4 kat değerli ParaPuan gibi birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Kimler İçin?

Xclusive Doctors kredi kartı sahibi olmak için tıp veya diş hekimliği fakültelerinden mezun pratisyen, asistan, uzman, operatör doktor ve diş hekimi unvanlarından birine sahip olmanız yeterlidir.

Üstelik; hayat boyu yıllık üyelik ücret muafiyeti sürüyor.**

Ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi için www.xclusive.com.tr/xclusivedoctors

*Bu hizmetlerden Xclusive Bankacılık ve Private Banking üyesi olan Xclusive Doctors sahipleri yararlanabilir.

**QNB Finansbank koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda müşterilerimize bilgi verilecektir.

BÜMED Xclusive

BÜMED Xclusive

BÜMED Xclusive, Boğaziçi Üniversitesi’nde okumak kadar güzel!

BÜMED Xclusive, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği üyeleri için özel olarak hazırlanmış tek kredi kartıdır.

BÜMED Xclusive, yıllık üyelik ücreti olmayan bir kredi kartıdır.*

Bu kartla yapacağınız her alışverişte harcamalarınızın belli bir oranı, -size ek yük getirmeksizin- BÜMED'e aktarılmaktadır.

Ayrıcalıklı Hizmetler

BÜMED Xclusive ile ekstre sözüne restoran indirimi, BÜMED aidatını bedavaya getirme, İstanbul havalimalarında duty free alışverişlerinde 4 taksit, digiturk indirimi, ücretsiz kuru temizleme**, çok özel fiyatlarla araç kiralama ve özel şoförlü araç hizmetiyle** birçok ayrıcalık sizi bekliyor.


Kimler İçin?

BÜMED Xclusive kart sahibi olabilmek için Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği üyesi olmanız yeterlidir.

*QNB Finansbank koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda müşterilerimize bilgi verilecektir.

**QNB Finansbank Xclusive müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 100.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.000.000TL olması gereklidir. Xclusive Doctors kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir. BÜMED Xclusive kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 50.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

Üstelik Xclusive ile Temassız Ödeme Ayrıcalığınız Var

 • Xclusive kartlarınız, 90 TL ve altındaki işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayarak sizi hayatta bir adım öne taşır.
 • Visa Paywave ve MasterCard Paypass okuyucusu olan tüm noktalarda 90 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanır.
 • Xclusive kartınızı ilk kez kullanıyorsanız, ilk işleminizi temaslı olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlem sonrasında kredi kartı şifreniz, cep telefonunuza SMS ile bildirilecektir.
 • Arka arkaya yapacağınız temassız işlemlerin toplam tutarı 100 TL’ye ulaştığında, yeniden temassız işlem yapabilmek için POS veya ATM üzerinden tutar sınırı olmadan bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 • Yurtdışında yapacağınız harcamalarda, arka arkaya toplamda 100 TL’ye varacak şekilde en fazla 3 temassız işlem gerçekleştirebilirsiniz.
 • Dilerseniz, şifrenizi aşağıdaki seçeneklerden birisi ile de belirleyebilirsiniz:
  • 0216 522 49 59 Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı
  • QNB Finansbank > Internet Şubesi > Ayarlarım > Şifre/Pin > Kartlar Menüsü
  • SMS (SIFRE yazıp kredi kartı numaranızın son 4 rakamını ve annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk harfini aralarında birer boşluk bırakarak 2273’e SMS göndererek şifrenizi öğrenebilirsiniz. (ÖRNEK: SIFRE 1234 B))