Xclusive

Xclusive

Xclusive ile herkesten daha özelsiniz. Hayatın birçok anında yanınızda olacak hizmetler size bir telefon kadar yakın.

Ayrıcalıklı Hizmetler

Tüm Restoranlarda 15% İndirim, Xclusive ile özel şoförlü araç, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme, İstanbul havalimanları’nda duty free’de alışverişlerinde 4 taksit ve uçak bileti alımlarında 4 kat değerli ParaPuan gibi birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Kimler İçin?

Xclusive’in ayrıcalıklı dünyasına adım atarak kendilerini herkesten daha özel hissetmek isteyenler için Xclusive ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen müşterilerimiz 200 TL yıllık üyelik ücreti* ödeyerek Xclusive dünyasına katılabilirler.

*QNB Finansbank'ta aylık birikim ortalaması 100,000 TL üzerinde olan müşterilerimiz yıllık üyelik ücreti ödemezler. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB Finansbank koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda müşterilerimize bilgi verilecektir.

Xclusive Doctors

Xclusive Doctors

Bir doktorun belki de sahip olduğu en değerli şey zaman... Xclusive Doctors ile her ayrıntısı incelikle düşünülmüş, her anın en verimli şekilde değerlendirildiği size özel bir hayat tasarlayabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Hizmetler

Xclusive Doctors ile özel şoförlü araç*, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme*, Xclusive ile tıp kütüphanesi*, İstanbul havalimanı duty free alışverişlerinde 4 taksit ve uçak bileti alımlarında 4 kat değerli ParaPuan gibi birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Kimler İçin?

Xclusive Doctors kredi kartı sahibi olmak için tıp veya diş hekimliği fakültelerinden mezun pratisyen, asistan, uzman, operatör doktor ve diş hekimi unvanlarından birine sahip olmanız yeterlidir.

Üstelik; hayat boyu yıllık üyelik ücret muafiyeti sürüyor.**

Ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi için www.xclusive.com.tr/xclusivedoctors

*Bu hizmetlerden Xclusive Bankacılık ve Private Banking üyesi olan Xclusive Doctors sahipleri yararlanabilir.

**QNB Finansbank koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda müşterilerimize bilgi verilecektir.

BÜMED Xclusive

BÜMED Xclusive

BÜMED Xclusive, Boğaziçi Üniversitesi’nde okumak kadar güzel!

BÜMED Xclusive, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği üyeleri için özel olarak hazırlanmış tek kredi kartıdır. Bu kartla yapacağınız her alışverişte harcamalarınızın belli bir oranı, -size ek yük getirmeksizin- BÜMED'e aktarılmaktadır.

Ayrıcalıklı Hizmetler

BÜMED Xclusive, yıllık üyelik ücreti olmayan bir kredi kartıdır.* BÜMED Xclusive ile BÜMED aidatını Hediye Para ile bedavaya getirme fırsatı, İstanbul havalimalarında duty free alışverişlerinde 4 taksit, ekstre sözüne restoran indirimi, digiturk indirimi, ücretsiz kuru temizleme**, çok özel fiyatlarla araç kiralama ve özel şoförlü araç hizmetiyle** birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Kimler İçin?

BÜMED Xclusive kart sahibi olabilmek için Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği üyesi olmanız yeterlidir.

*QNB Finansbank koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda müşterilerimize bilgi verilecektir.

**QNB Finansbank Xclusive müsterisi veya QNB Finansbank Özel Bankacılık müsterisi olmanız durumunda bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank Özel Bankacılık müşterisi olabilmeniz için birikim ortalamanızın 1,000,000TL olması gereklidir. BÜMED Xclusive kart sahiplerinin Xclusive müşterisi olabilmesi için birikim ortalamasının 50,000TL ve üzerinde olması gereklidir.